UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

O Fundacji

Fundacja na rzecz rozwiązywania problemów społecznych Societatis powstała w Rzeszowie 28.06.2013 roku z inicjatywy jej założycielki i Fundatorki dr hab. prof. nadzw. Beaty Szluz jako niezależna i samodzielna organizacja.

Do programu Fundacji może zostać zakwalifikowany każdy pozostający w trudnej sytuacji życiowej, zagrożony wykluczeniem społecznym, deklarujący chęć poprawy własnej sytuacji życiowej, pragnący uczestniczyć w szkoleniach przygotowujących do zawodu, na który jest obecne zapotrzebowanie na rynku pracy.

Nasze sukcesy w realizacji szkoleń

W dniu 15.12.2014 roku zakończyły się ostatnie szkolenia prowadzone w ramach projektu „Integracja i edukacja multimedialna poprzez uczestnictwo w środowisku pracy”.

Fundacja zrealizowała w sumie 531 godzin szkoleniowych i przeszkoliła 29 osób niepełnosprawnych (uczestników ww. projektu).

Zrealizowane szkolenia zostały ocenione przez Uczestników na bardzo wysokim poziomie. Zgodnie z oceną zawartą w ankietach ex-post Uczestnicy stwierdzili, że materiał został przekazany w sposób jasny i przejrzysty, mający przełożenie na zastosowanie go w praktyce a trenerzy prowadzący szkolenie wykazali się bardzo dobrym przygotowaniem zarówno merytorycznym jak również dydaktycznym. W ankietach na bardzo wysokim poziomie ocenione zostały również zaplecze logistyczne i lokalowe a także obsługa merytoryczna szkoleń ze strony Fundacji.