UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

O Fundacji

Fundacja na rzecz rozwiązywania problemów społecznych Societatis powstała w Rzeszowie 28.06.2013 roku z inicjatywy jej założycielki i Fundatorki dr hab. prof. nadzw. Beaty Szluz jako niezależna i samodzielna organizacja.

Do programu Fundacji może zostać zakwalifikowany każdy pozostający w trudnej sytuacji życiowej, zagrożony wykluczeniem społecznym, deklarujący chęć poprawy własnej sytuacji życiowej, pragnący uczestniczyć w szkoleniach przygotowujących do zawodu, na który jest obecne zapotrzebowanie na rynku pracy.

Poszukujemy animatorów - wolontariuszy

Poszukujemy chętnych osób, które w ramach wolontariatu poprowadzą cykl trzech 4-godzinnych spotkań powtórzeniowych, utrwalających wiedzę i umiejetności w zakresie obsługi urządzeń cyfrowych (laptop, tablet, smartfon) z seniorami biorącymi udział w projekcie " Podkarpacki e-senior".

Poszukujemy osób pełnoletnich, z pozytywnym nastawieniem i min. podstawową wiedzą z zakresu obsługi komputera i innych urządzeń cyfrowych.

W ramach  animacji oferujemy:

* zwrot kosztów dojazdu dla animatora (20 km dziennie),

* pomoce dydaktyczne do prowadzenia szkolenia (gotowe scenariusze zajeć),

* szkolenie dla animatorów !!!

*dla chętnych osób wydajemy zaświadczenie potwierdzające prowadzenie cylku animacji w ramach wolontariatu.

Najbliższe animacje będą organizowane w okresie sierpień/wrzesień 2019 r. w następujących miejscowościach na terenie województwa podkarpackiego:

- Kamień,

- Rzeszów (3 grupy),

- Dzikowiec,

- Majdan Królewski,

- Przeworsk (3 grupy),

- Gać,

- Kańczuga,

- Sieniawa,

- Krzemienica,

- Łańcut,

- Wysoka,

- Markowa,

- Białobrzegi,

- Nowa Sarzyna (2 grupy),

- Giedlarowa

- Przychojec,

- Mielec (2 grupy),

- Tuszów Narodowy,

- Radomyśl Wielki,

- Lesko,

- Narol (Lipsko) - 2 grupy,

- Lubaczów

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego: Fundacja na Rzecz Rozwiązywania Problemów Społecznych SOCIETATIS, tel: 668-502-938, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.