UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

O Fundacji

Fundacja na rzecz rozwiązywania problemów społecznych Societatis powstała w Rzeszowie 28.06.2013 roku z inicjatywy jej założycielki i Fundatorki dr hab. prof. nadzw. Beaty Szluz jako niezależna i samodzielna organizacja.

Do programu Fundacji może zostać zakwalifikowany każdy pozostający w trudnej sytuacji życiowej, zagrożony wykluczeniem społecznym, deklarujący chęć poprawy własnej sytuacji życiowej, pragnący uczestniczyć w szkoleniach przygotowujących do zawodu, na który jest obecne zapotrzebowanie na rynku pracy.

Zapytanie ofertowe na usługę transportu dla seniorów uczestniczących w cyklu animacji do projektu pn. „Podkarpacki E-Senior”

FUNDACJA NA RZECZ ROZWIAZYWANIA PROBLEMÓW SPOŁECZNYCH SOCIETATIS z siedzibą w Rzeszowie zaprasza do składania ofert cenowych na wykonanie uslugi usługę transportu dla 1600 seniorów (65+) uczestniczących w cyklu animacji na terenie 73 gmin województwa podkarpackiego do projektu pn. „Podkarpacki E-senior”.

Termin składania ofert upływa w dniu 25.01.2019 r. o godz. 8:30. Oferty otrzymane przez Zamawiającego po tym terminie zostaną zwrócone bez otwarcia. Otwarcie ofert odbędzie się w dniu 25.01.2019 r. o godz. 9:00 w siedzibie Zamawiającego.

Do pobrania:

Zapytanie ofertowe

Opis przedmiotu zamówienia

Załączniki nr 1-4 do zapytania ofertowego